Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Forms
fi: Lomakkeet

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Search
fi: Etsi

en: Display settings
fi: Näyttöasetukset

en: here
fi: täällä

en: Collection
fi: Kokoelma

en: Enter the terms you wish to search for.
fi: Kirjoita haluamasi hakusanat.

en: Blocks
fi: Lohkot

en: About
fi: Tietoja

en: Relevance
fi: Paremmuusjärjestys

en: Query parameter
fi: Kyselyn parametri
