Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Forms
hi: प्रपत्र

en: Date
hi: तारीख

en: Search
hi: खोज

en: Display settings
hi: प्रदर्शन सेटिंग्स

en: Enter the terms you wish to search for.
hi: आप जिसकी खोज करना चाहते हैं वह शब्द दर्ज करें .

en: Blocks
hi: ब्लॉक

en: About
hi: के बारे में
