Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Forms
id: Formulir

en: Date
id: Tanggal

en: Search
id: Pencarian

en: Display settings
id: Pengaturan tampilan

en: here
id: di sini

en: Enter the terms you wish to search for.
id: Masukkan istilah yang ingin anda cari.

en: Blocks
id: Blok

en: About
id: Tentang
