Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Forms
is: Form

en: Date
is: Dagsetning

en: Search
is: Leit

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Enter the terms you wish to search for.
is: Skrifaðu þau skilyrði sem þú vilt leita eftir.

en: Blocks
is: Blokkir

en: About
is: Um
