Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Date
lt: Data

en: Search
lt: Paieška

en: Display settings
lt: Rodyti nuostatas

en: here
lt: čia

en: Enter the terms you wish to search for.
lt: Įveskite paieškos žodžius.

en: Blocks
lt: Blokai

en: About
lt: Apie
