Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Forms
ne: फारमहरु

en: Date
ne: मिति

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Enter the terms you wish to search for.
ne: तपाईँले खोज्न चाहनुभएको शब्द हाल्नुहोस।

en: Blocks
ne: ब्लक

en: About
ne: बारेमा
