Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Date
sq: Data

en: Search
sq: Kërko

en: Enter the terms you wish to search for.
sq: Shkruaj frazat që duhen kërkuar.

en: Blocks
sq: Blloqet

en: About
sq: Informacione
