Google Search Appliance (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Forms
tr: Formlar

en: Date
tr: Tarih

en: Search
tr: Ara

en: Display settings
tr: Görüntüleme ayarları

en: here
tr: buraya

en: Enter the terms you wish to search for.
tr: Aramak istediğiniz terimleri giriniz.

en: Blocks
tr: Bloklar

en: About
tr: Hakkında
