Google Calendar Import (8.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Status
sl: Stanje

en: Delete
sl: Izbriši

en: Submit
sl: Pošlji

en: Operations
sl: Operacije

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Edit
sl: Uredi

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Unknown
sl: Neznan

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Never
sl: Nikoli

en: Location
sl: Mesto

en: Authored by
sl: Avtor

en: About
sl: O modulu
