Google Calendar Import (8.x-2.0-beta1) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Advanced settings
hy: Ընդլայնված պարամետրեր

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Done
hy: Կատարված է

en: Page
hy: Էջ

en: Never
hy: Երբեք

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ
