Google Calendar Import (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (45 entries)

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Status
gl: Estado

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: Updated
gl: Actualizado

en: Unknown
gl: Descoñecido

en: Created
gl: Creado

en: Done
gl: Feito

en: Page
gl: Páxina

en: Never
gl: Nunca

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Introduction
gl: Introdución

en: State
gl: Estado

en: Events
gl: Eventos

en: Do nothing
gl: Non facer nada.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Transparency
gl: Transparencia

en: Missing
gl: Perdido

en: Changed
gl: Cambiado

en: Not configured
gl: Sen configurar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Calendar settings
gl: Axustes do calendario

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: - Any -
gl: - Calquera -

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
