Google Calendar Import (8.x-2.2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Next
os: Дарддæр

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Search
os: Агуырд

en: Reset
os: Раздæрау

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: View
os: Фенд
