Google Calendar Import (8.x-2.4) - en to oc translation catalogue (38 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Status
oc: Estatut

en: Submit
oc: Sometre

en: Operations
oc: Accions

en: Actions
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Enabled
oc: Activat

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Edit
oc: Modificar

en: Search
oc: Recercar

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: View
oc: Veire

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Done
oc: Acabat

en: Page
oc: Pagina

en: Never
oc: Pas jamai

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Authored by
oc: Escrich per

en: End Date
oc: Data de fin

en: State
oc: Estat

en: Events
oc: Eveniments

en: Sort by
oc: Triar per

en: Missing
oc: Mancant

en: Changed
oc: Modificat

en: Offset
oc: Decalatge

en: About
oc: A prepaus

en: Finished with an error.
oc: Acabat amb error

en: - Any -
oc: - Tot -

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
