Google Calendar Import (8.x-2.5) - en to cs translation catalogue (47 entries)

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Status
cs: Stav

en: Submit
cs: Odeslat

en: Operations
cs: Operace

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Tag
cs: Štítek

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Done
cs: Hotovo

en: Page
cs: Stránka

en: Never
cs: Nikdy

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Authored by
cs: Autor

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Introduction
cs: Úvod

en: State
cs: Stav

en: Desc
cs: Sestupně

en: Events
cs: Události

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Missing
cs: Chybějící

en: Changed
cs: Změněno

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Offset
cs: Posun

en: About
cs: Popis

en: Synchronize
cs: Synchronizovat

en: Calendar settings
cs: Nastavení kalendáře

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: - Any -
cs: - nezáleží -

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
