Google Calendar Import (8.x-2.3) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Status
he: מצב

en: Submit
he: שלח

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Tag
he: תגית

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Updated
he: עודכן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Created
he: נוצר

en: Done
he: בוצע

en: Page
he: דף

en: Never
he: אף פעם

en: Filter
he: סינון

en: Location
he: מיקום

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Start Date
he: תאריך התחלה

en: End Date
he: תאריך סיום

en: State
he: מצב

en: Desc
he: יורד

en: Events
he: אירועים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Missing
he: חסר

en: Changed
he: השתנה

en: Offset
he: היסט

en: About
he: אודות

en: Synchronize
he: סינכרון

en: Finished with an error.
he: סיים עם שגיאה.

en: - Any -
he: - הכל -

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
