Google Calendar Service (3.0.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: View
br: Gwel

en: Page
br: Pajenn
