Google Calendar Service (3.0.2) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Actions
cs: Akce

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Name
cs: Jméno

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: All
cs: Vše

en: Page
cs: Stránka

en: Location
cs: Místo

en: Authored by
cs: Autor

en: Start Date
cs: Datum začátku

en: End Date
cs: Datum konce

en: Desc
cs: Sestupně

en: Calendar
cs: Kalendář

en: Not installed
cs: Nenainstalován

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Delete contact
cs: Smazat kontakt

en: The post could not be saved.
cs: Příspěvek nelze uložit.

en: Finished with an error.
cs: Dokončeno s chybou.

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Publishing status
cs: Stav zveřejnění

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
