Google Calendar Service (3.0.2) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Delete
is: Strika

en: Actions
is: Gerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkjað

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Search
is: Leita

en: Reset
is: Tómstilla

en: Name
is: Navn

en: View
is: Vís

en: Updated
is: Dagført

en: Created
is: Stovnað

en: All
is: Øll

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Pláss

en: Authored by
is: Skrivað hevur

en: Not installed
is: Ikki lagt inn

en: Delete contact
is: Strika kontakt

en: The post could not be saved.
is: Posturin kundi ikki goymast.
