Google Calendar Service (3.0.2) - en to ga translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: Calendar
ga: Féilire

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
