Google Calendar Service (3.0.2) - en to hy translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Delete contact
hy: Ջնջել կոնտակտը

en: The post could not be saved.
hy: Գրառումը չի կարող հիշվել։
