Google Calendar Service (3.0.2) - en to ka translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Name
ka: სახელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Not installed
ka: არ არის დაინსტალირებული

en: - All -
ka: - ყველა -
