Google Calendar Service (3.0.2) - en to km translation catalogue (20 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Actions
km: អំពើ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Location
km: ទីតាំង

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Not installed
km: មិន​បាន​ដំឡើង

en: Delete contact
km: លុប​ទំនាក់ទំនង​

en: The post could not be saved.
km: ប្រកាស​មិនអាច​ត្រូវ​បាន​រក្សា​ទុក ។
