Google Calendar Service (3.0.2) - en to lt translation catalogue (29 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: All
lt: Visi

en: Page
lt: Puslapis

en: Location
lt: Vieta

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: Calendar
lt: Kalendorius

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Event Name
lt: Įvykio pavadinimas

en: Delete contact
lt: Šalinti kontaktą

en: The post could not be saved.
lt: Įrašas negali būti išsaugotas

en: Finished with an error.
lt: Baigta su klaida.

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
