Google Calendar Service (3.0.2) - en to lv translation catalogue (30 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Actions
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Name
lv: Nosaukums

en: View
lv: Skatīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Authored by
lv: Autors

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: Desc
lv: Dilst.

en: Calendar
lv: Kalendārs

en: Not installed
lv: Nav instalēts

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Changed
lv: Labots

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Delete contact
lv: Dzēst kontaktu

en: The post could not be saved.
lv: Ierakstu nevar saglabāt.

en: Finished with an error.
lv: Pabeigts, atrasta kļūda.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
