Google Calendar Service (3.0.2) - en to nn translation catalogue (24 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Actions
nn: Handlingar

en: Description
nn: Beskriving

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: Edit
nn: Rediger

en: Search
nn: Søk

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Name
nn: Namn

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Location
nn: Stad

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Start Date
nn: Startdato

en: Calendar
nn: Kalender

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Delete contact
nn: Slette kontakt

en: - All -
nn: - Alle -
