Google Calendar Service (3.0.2) - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Edit
sr: Измени

en: Search
sr: Претрага

en: Name
sr: Име

en: View
sr: Преглед

en: Created
sr: Направљено

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен
