Google Calendar Service (3.0.2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Edit
te: మార్చు

en: Search
te: వెతుకు

en: Name
te: పేరు

en: View
te: చూడు

en: Created
te: సృష్టితం

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
