Google Calendar Service (3.0.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Description
ug: بايانى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Name
ug: ئىسىم

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: All
ug: ھەممە

en: Location
ug: ئورنى

en: Authored by
ug: ئاپتور

en: ,
ug: ،

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Not installed
ug: قاچىلانمىغان

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: The post could not be saved.
ug: ماقالە ساقلانمىدى.

en: - All -
ug: ھەممىسى
