Google Calendar Service (3.0.3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Enabled
ar: مفعل

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: Updated
ar: التحديث

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Page
ar: الصفحة

en: Location
ar: الموضع

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Calendar
ar: التقويم

en: Not installed
ar: غير مركب

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Delete contact
ar: احذف الاتصال

en: The post could not be saved.
ar: تعذر حفظ الموضوع.

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
