Google Calendar Service (3.0.3) - en to ast translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Actions
ast: Aiciones

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Edit
ast: Editar

en: Search
ast: Guetar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Name
ast: Nome

en: View
ast: Vista

en: Updated
ast: Anováu

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Location
ast: Llugar

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Not installed
ast: Ensin instalar
