Google Calendar Service (3.0.3) - en to az translation catalogue (27 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Name
az: Ad

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Location
az: Məkan

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Desc
az: azaldın

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: The post could not be saved.
az: Postu saxlamaq mümkün olmadı.

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Publishing status
az: Nəşr statusu
