Google Calendar Service (3.0.3) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Actions
be: Дзеянні

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Search
be: Пошук

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: View
be: Праглядзець

en: Updated
be: Абноўлена

en: Created
be: Створана

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Authored by
be: Аўтар:

en: End Date
be: Дата Заканчэння

en: Not installed
be: Не інсталявана

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Delete contact
be: Выдаленне кантакта

en: The post could not be saved.
be: Пост не можа быць захаваны.

en: Publishing status
be: Статус публікацыі
