Google Calendar Service (3.0.3) - en to kk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Name
kk: Аты

en: View
kk: Қарау

en: Created
kk: Құрылған

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Location
kk: Орналасуы

en: Authored by
kk: Автор

en: Not installed
kk: Орнатылмаған

en: Delete contact
kk: Контактты жою

en: The post could not be saved.
kk: Жазба сақталмады.
