Google Calendar Service (3.0.3) - en to ku translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Description
ku: دەربارە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Name
ku: ناو

en: View
ku: پیشاندان

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Created
ku: درووستکراوە

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Location
ku: شوێن

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Not installed
ku: دانەمەزرێنراوە

en: Delete contact
ku: سڕینەوەی پەیوەندی

en: The post could not be saved.
ku: بابه‌ت پاشه‌که‌وت نه‌کرا.
