Google Calendar Service (3.0.3) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mg: Fafaina

en: Actions
mg: Asa

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka
