Google Calendar Service (3.0.3) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Description
ne: विवरण

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Name
ne: नाम

en: View
ne: दृश्य

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Location
ne: स्थान

en: Authored by
ne: लेखक

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
