Google Calendar Service (3.0.3) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Description
ro: Descriere

en: Enabled
ro: Activat

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Name
ro: Nume

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Location
ro: Locația

en: Authored by
ro: Autor

en: Desc
ro: Descendent

en: Not installed
ro: Nu este instalat.

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Delete contact
ro: Şterge contact

en: The post could not be saved.
ro: Articolul nu a putut fi salvat.

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Publishing status
ro: Statusul publicării

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
