Google Calendar Service (3.0.3) - en to ru translation catalogue (36 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Actions
ru: Действия

en: Description
ru: Описание

en: Enabled
ru: Включено

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Edit
ru: Редактировать

en: Search
ru: Поиск

en: Reset
ru: Сбросить

en: Name
ru: Название

en: View
ru: Просмотр

en: Updated
ru: Обновлено

en: Created
ru: Создано

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Location
ru: Место

en: Authored by
ru: Автор

en: Start Date
ru: Дата начала

en: End Date
ru: Дата окончания

en: Desc
ru: По убыванию

en: Calendar
ru: Календарь

en: Not installed
ru: Не установлено

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Changed
ru: Изменение

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Delete contact
ru: удалить контактную информацию

en: The post could not be saved.
ru: Не удалось сохранить сообщение.

en: Finished with an error.
ru: Завершено с ошибкой

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Publishing status
ru: Статус публикации

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: The time that the entity was created.
ru: Время создания объекта.

en: The time that the entity was last edited.
ru: Время редактирования объекта.
