Google Calendar Service (3.0.3) - en to sl translation catalogue (19 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Actions
sl: Akcije

en: Description
sl: Opis

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Edit
sl: Uredi

en: Search
sl: Išči

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: View
sl: Prikaži

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Location
sl: Mesto

en: Authored by
sl: Avtor

en: Not installed
sl: Ni nameščeno

en: Delete contact
sl: Izbriši kontaktni obrazec
