Google Calendar Service (3.0.4) - en to am translation catalogue (14 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Actions
am: ድርጊቶች

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Search
am: ፈልግ

en: Name
am: ስም

en: View
am: ትይታ

en: Page
am: ገጽ

en: Location
am: ቦታ

en: Authored by
am: የተደረሰው በ

en: Sort by
am: ደርድር
