Google Calendar Service (3.0.4) - en to dz translation catalogue (16 entries)

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: No
dz: མེན།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Search
dz: འཚོལ་ཞིབ།

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: Name
dz: མིང་།

en: View
dz: སྟོན་

en: Created
dz: གསར་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Location
dz: གནས་ཁོངས།

en: Authored by
dz: རྩོམ་མི།

en: Not installed
dz: གཞི་བཙུག་མ་འབད་བས་

en: Delete contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་ནི་འདི་བཏོན་གཏང་
