Google Calendar Service (3.0.4) - en to et translation catalogue (32 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Actions
et: Toimingud

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Edit
et: Muuda

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: Name
et: Nimi

en: View
et: Kuva

en: Updated
et: Uuendatud

en: Created
et: Loodud

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Location
et: Asukoht

en: Authored by
et: Autor

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: Desc
et: Kahanev

en: Calendar
et: Kalender

en: Not installed
et: Paigaldamata

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Delete contact
et: Kustuta kontakt

en: The post could not be saved.
et: Postitust ei saanud salvestada.

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Publishing status
et: Avaldamise olek

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
