Google Calendar Service (3.0.4) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Actions
gl: Accións

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Name
gl: Nome

en: View
gl: Ver

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Location
gl: Localización

en: Authored by
gl: Creado por

en: Start Date
gl: Data de Inicio

en: End Date
gl: Data de Fin

en: Calendar
gl: Calendario

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Changed
gl: Cambiado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Delete contact
gl: Eliminar contacto

en: The post could not be saved.
gl: Non se puido gardar o envio.

en: Finished with an error.
gl: Finalizou cun erro.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
