Google Calendar Service (3.0.4) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Actions
hu: Műveletek

en: Description
hu: Leírás

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Name
hu: Név

en: View
hu: Megtekintés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Created
hu: Létrehozva

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Location
hu: Helyszín

en: Authored by
hu: Szerző

en: Start Date
hu: Kezdődátum

en: End Date
hu: Befejező dátum

en: Desc
hu: Csökk

en: Calendar
hu: Naptár

en: Not installed
hu: Nincs telepítve

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Delete contact
hu: Kapcsolatfelvételi kategória törlése

en: The post could not be saved.
hu: A tartalom nem menthető el.

en: Finished with an error.
hu: Hibával fejeződött be.

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Publishing status
hu: Közzététel állapota

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.

en: Add calendar event
hu: Naptáresemény hozzáadása
