Google Calendar Service (3.0.4) - en to is translation catalogue (24 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Enabled
is: Virkt

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: Search
is: Leit

en: Reset
is: Endursetja

en: Name
is: Nafn

en: View
is: Skoða

en: Updated
is: Uppfært

en: Created
is: Stofnað

en: All
is: Allt

en: Page
is: Síða

en: Location
is: Staðsetning

en: Authored by
is: Höfundur

en: Calendar
is: Dagatal

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Delete contact
is: Eyða tengilið

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -

en: Publishing status
is: Birtingarstaða
