Google Calendar Service (3.0.4) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Actions
jv: Aksi

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Name
jv: Jeneng

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: All
jv: Kabèh

en: Page
jv: Kācā

en: Location
jv: Lokasi

en: Authored by
jv: Ditulis dening

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Not installed
jv: Ora dipasang

en: Delete contact
jv: Mbusak kontak

en: The post could not be saved.
jv: Kiriman ora biosa disimpen.

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
