Google Calendar Service (3.0.4) - en to sk translation catalogue (30 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Actions
sk: Akcie

en: Description
sk: Popis

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Name
sk: Názov

en: View
sk: Zobraziť

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Created
sk: Vytvorené

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Authored by
sk: Autor

en: Start Date
sk: Dátum začatia

en: End Date
sk: Dátum ukončenia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Calendar
sk: Kalendár

en: Not installed
sk: Nenainštalovaný

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Delete contact
sk: Odstrániť kontakt

en: The post could not be saved.
sk: Príspevok nemôže byť uložený.

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
