Google Calendar Service (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Location
bn: অবস্থান

en: Authored by
bn: লিখেছেন

en: Not installed
bn: ইন্সটল করা নয়

en: About
bn: সম্পর্কে
