Google Calendar Service (8.x-1.0) - en to ca translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Name
ca: Nom

en: Created
ca: Creat

en: Location
ca: Localització

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: End Date
ca: Data de finalització

en: Calendar
ca: Calendari

en: Not installed
ca: No està instal·lat

en: Changed
ca: Canviat

en: About
ca: Detalls

en: Delete contact
ca: Suprimeix contacte

en: The post could not be saved.
ca: No s'ha pogut desar l'enviament.

en: Finished with an error.
ca: Acabat amb un error.

en: Publishing status
ca: Estat de la publicació
