Google Calendar Service (8.x-1.01) - en to nl translation catalogue (23 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Edit
nl: Bewerken

en: Name
nl: Naam

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Location
nl: Locatie

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Start Date
nl: Begindatum

en: End Date
nl: Einddatum

en: Calendar
nl: Kalender

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: About
nl: Over

en: Delete contact
nl: Contact verwijderen

en: The post could not be saved.
nl: De inzending kon niet opgeslagen worden.

en: Finished with an error.
nl: Beëindigd met een fout.

en: Publishing status
nl: Publicatiestatus

en: Event ID
nl: Gebeurtenis-ID

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.
